Bayram Öncesi Devletten Güzel Haber

Bayram Öncesi Devletten Güzel Haber

müjde

14 Ağustos 2018 - 09:11 - Güncelleme: 14 Kasım 2018 - 22:11

Hükümetten tüm vatandaşlara büyük bir müjde geldi. Vatandaşın yaptığı bu açıklamaya göre ne olursa olsun o kapsamda olan tüm borçların silineceğini haber verdi. Haberi duyan çalışanlar ise bu habere çok sevindi. Haberin detayları için lütfen okumaya devam ediniz...!

Hükümetten tüm vatandaşlara büyük bir müjde geldi. Vatandaşın yaptığı bu açıklamaya göre ne olursa olsun o kapsamda olan tüm borçların silineceğini haber verdi. Haberi duyan çalışanlar ise bu habere çok sevindi. Haberin detayları için lütfen okumaya devam ediniz...! Hükümet Düğmeye Bastı! O Borçlar Tamamen Silindi Son dakika haberi! Sosyal Güvenlik Kurumu, Bağ- Kur’luların 31 Mayıs öncesine ait prim borçlarını sildi, bunlara ilişkin hizmet sürelerini dondurdu. Hükümet, Mayıs ayı itibariyle prim borcu olan, ödeme yapamayanların sigortalılık sürelerinin durdurulması, ihyası, prim borçlarının silinmesiyle 3 milyon vatandaşın yüzünü güldürdü. Sosyal Güvenlik Kurumu, başvuru şartı aramadan, 31 Mayıs itibariyle prim borcu olup bunları yapılandırmayan ya da ödemeyenlerin borçlarını sildi. Bu borçlara ilişkin hizmet sürelerini dondurdu. Sigortalılık süresi; prim ödemesi bulunan sigortalıların daha önce ödedikleri primlerin tam olarak karşıladığı ayın sonuitibariyle, prim ödemesi bulunmayanların ise tescil tarihi itibariyle sigortalılığı durduruldu. İsteyen Bağ-Kur’lular daha sonra başvurarak bu süreleri yeniden hizmet sürelerine ekletebilecek. Devlete borcu olanlar yapılandırmak için 27 Ağustos’a kadar başvurabilecek. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.IP adresiniz kaydedilmektedir.

1000 karakter kaldı Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.. Bu Haberler de İlginizi Çekebilir Flaş Gelişme. Bir Bu Eksikti! Bu Olay 5 Kasım 2018'de Türkiye'yi de Vuracak. Doların Fiyatında Korkulan Oldu.... Dolar tarihi rekor kırdı, dolar ne kadar oldu, dolar kaç tl, dolar fiyatı 2019 Ocak'ta maaşlara yapılacak zam oranı belli oldu DPB'den OHAL İnceleme Komisyonu'na Başvuranlara İlişkin Açıklama Hükümetten Vatandaşlara Son Dakika Uyarısı. Dikkat. Son 10 Gün.. İlginizi Çekebilecek Haberler Dolar Fiyatlarını Tepetaklak Düşürecek Son Dakika... Swap Nedir? Swap Sınırlandırma İşlemi Nedir? SON DAKİKA... Dolardan Tarihi Rekor İlk Kez Bu Kadar Oldu Rekor! Dolar kuru ne kadar, dolar kaç tl, dolar fiyatı,... Hükümetten İşsizlik Maaşıyla İlgili Flaş... Çok Okunan Haberler MEB, Zümre ile Eğitim Bölgeleri Yönergeleri değişti,... Selçuk'tan öğretmenlere yatırım, yeni müfredat ve 8.... Ünlü Şarkıcı Silahlı Saldırıya Uğradı. 15 El... MEB'den öğretmenler ve okul müdürlerini sevindiren... Öğretmenlerin eylül seminer dönemi çalışma tarihleri... Öğretmen maaşları dolar karşısında yüzde 20 eridi Özel okul teşvikleri kaç lira, Özel okul teşviklerine... 'Özel Akıllı Okullar' a büyük operasyon! Selçuk yeni projelerini anlattı: Atatürk, eğitim... Çok sayıda öğretmene büyük şok

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konkordato ilan eden Yörsan'dan ilk açıklama
Konkordato ilan eden Yörsan'dan ilk açıklama
Çeltik fiyatı ton başına 2,600 TL olarak açıklandı
Çeltik fiyatı ton başına 2,600 TL olarak açıklandı